11 lutego (sobota) w krynickim Biurze Wystaw Artystycznych Siedlisko odbył się wernisaż prac malarskich kryniczanki Anny Puchała, z wykształcenia architekta krajobrazu.

„W tematach prac najczęściej nawiązuje do tego, co najbliżej. Do otaczającej ją architektury drewnianej, która o każdej porze dnia i roku jest widziana w innym świetle oraz kolorystyce. Często podkreślona słońcem, zaznacza tylko kontury, innym razem przedstawia całą paletę barw. Jako architekt krajobrazu zajmuje się zielenią użytkową, wprowadzając miękkość w formie roślinnej do obiektów użyteczności publicznej. W ramach działalności www.art-eco.pl przekonuje, że roślinność może być zarówno formą i tworzywem poprawiającym tak wizerunek, jak i komfort funkcjonowania” - mówił o pracach Anny Puchały Paweł Majoch, dyrektor Centrum Kultury.

Komentarze

Gratulacje Pani Aniu- zawsze zachwycałam sie Pani twórczoscią i mam nadzieje ze teraz trafi ona "pod strzechy"!! :)
A ja znam Anię i powiem szczerze, że nie wiedziałem, że ma takie zdolności. Dobrze, że znalazło się miejsce, w którym można promować krynickich artystów. Tu ukłon w stronę nowego Pana Dyrektora, który widać będzie chciał właśnie takich artystów pokazywać.
Ania zaskoczylas mnie. Tyle lat cie znam i nie wiedzialem ze tak ślicznie malujesz ...
Serdeczne gratulacje artystko Anno!!! Wykorzystamy Twój talent na pewno... Teraz dostrzegliśmy jaki to zaszczyt, że Cię znamy. Tomczaki
Pani Aniu! Nas też zawsze zachwycała Pani twórczość. Zwłaszcza "Wisząca dziewczynka u Celinki". Czy zgodzi się Pani na udział w wernisażu zorganizowanym w Beskidach, aby i te tereny mogły zachwycić się Pani talentem? Planujemy dni otwarte 19-20maja 2012. Serdecznie zapraszamy i olśnieni pozdrawiamy życząc dalszych sukcesów.
Gratuluję ! podziwiam Pani malarstwo. Wiem również, że Pani Anna Puchała często bywa w Krakowie- może tam też warto pokazać swoje prace.
Serdecznie gratuluję udanego wernisażu Anno !!! Nikt tak jak Ty nie potrafi ująć przepięknej krynickiej architektury oraz krajobrazu. Czekamy na jeszcze więcej natchnionych prac :)